OSDS Arıtma Sistemleri

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 09:00 - 19:00

Sertifikalı Ürünler

Arıtma Sistemleri

7/24 Telefon Hattı

(0212) 436 36 77

Hizmetlerimiz

KURULUM MONTAJ HİZMETİ (ÜCRETSİZ)

ÜRÜNÜNÜZÜ SATIN ALDIĞINIZDA EVİNİZ YADA İŞYERİNİZE ÜCRETSİZ OLARAK PROFESSİONAL KURULUM MONTAJ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KURULUM MONTAJ ESNASINDA SESSİZ VE TEMİZ ÇALIŞMA YAPILMAKTADIR. KURULUM YAPILDIĞINDA ÜRÜN MUTFAĞIN İSTENİLDİĞİ HER YERİNE KURULABİLİR.

7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİ (GARANTİ KAPSAMINDA ÜCRETSİZ)

CİHAZLARINIZIN TEMİZ SU ÜRETMESİ VE SORUN YAŞATMAMASI AÇISINDAN TEKNİK SERVİS PERSONELLERİMİZ SİZLERE ÜCRETSİZ İŞCİLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DOĞRULTUSUNDA TEKNİK SERVİS EKİPLERİMİZ HERHANGİ BİR PROBLEM OLURSA HER KOŞULDA SORUNUZU GİDERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

FİLTRE DEĞİŞİM VE CİHAZ BAKIM HİZMETLERİ

ÜRÜNLERİNİZİN PERİYODİK BAKIM VE FİLTRE DEĞİŞİM ZAMANLARI, ÇAĞRI MERKEZLERİMİZDE KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ SİSTEMLER TARAFINDAN OTOMATİK OLARAK TAKİP EDİLMEKTEDİR. PERİYODİK BAKIMLARINIZ GELDİĞİ TAKDİRDE SİZLERE ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELLERİMİZ HABER VERMEKTEDİR.

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ EKİBİMİZ DİLEDİĞİNİZ HER SAATTE 7/24 HİZMETİNİZDE OLUP HER TÜRLÜ PROBLEM VE SIKINTINIZI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR. MÜŞTERİ HİZMETLERİ EKİBİMİZ SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN PROFESSİONAL EĞİTİMLERDEN GEÇMEKTEDİRLER.

SUYUN ARITILACAĞI BÖLGEYE KEŞİF HİZMETİ (ÜCRETSİZ)

BİZLERE KEŞİF İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZDA ŞİRKETİMİZİN KEŞİF YAPAN OPERASYON YÖNETİCİLERİ KONUMUNUZA GELEREK HANGİ ARITMA SİSTEMİNİN SİZLERE UYGUN OLDUĞUNU TESPİT ETMEKTEDİRLER. KEŞİF SONRASI KOŞULLAR ANLATILIR.

PARÇA SATIŞ HİZMETİ

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE SU ARITMA İLE ALAKALI A’DAN Z’YE HER ÇEŞİT ÜRÜN PARÇA VE PARÇACIKLARI MEVCUT OLARAK İSTEDİĞİNİZ HER AN HİZMETİNİZE SUNULMAKTADIR. BAZI CİHAZ MODELLERİMİZDEKİ FİLTRE TAK-ÇEVİR OLDUĞUNDAN KARGO İLE SİPARİŞ EDEBİLİR KENDİNİZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.