OSDS Arıtma Sistemleri

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 09:00 - 19:00

Sertifikalı Ürünler

Arıtma Sistemleri

7/24 Telefon Hattı

(0212) 436 36 77

Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

NUR C.

İstanbul

Cihazımın satış sürecindeki hizmetten son derece memnun kaldım, satışımı gerçekleştiren personelin yaklaşımından ve bilinçli bir şekilde bilgilendirmesi firmayı tercih etmeme sebep oldu. Aynı şekilde kurulum için gelen teknisyenin de tavrı ve ilgisi takdire değerdi. Yakınımın memnuniyetinden dolayı bu cihazı aldım, OSDS firmasına ve güler yüzlü personeline teşekkür ederim.

FEYYAZ Y.

İstanbul

Kayınpederimle birlikte su arıtma cihazı almayı düşünüyorduk ve bu konuda bazı araştırmalar da yapıyorduk. Ansızın kapıma gelen satış personelinin yaklaşımı, cihazın özellikleri ve ödeme seçeneklerindeki kolaylıklar cihazı almama olanak sağladı. Kapıdan pazarlama olduğu için endişelerim vardı. Önce ben kullanıp memnun kaldım sonrasında da kayınpederime cihaz aldık.

GULSEN K.

İstanbul

İstanbul’daki evime taktırdıktan sonra Tekirdağ’daki yazlığıma da aynı firmadan 2.cihazımı aldım. Filtre değişim zamanlarım; firmadaki müşteri temsilcim tarafından takip edilerek, sürekli aranılıp bilgilendiriliyorum. Daha iyi hizmet verebilmeleri adına firmanın müşteri memnuniyet departmanından arayarak hizmetlerinin kalitesini ölçümlüyorlar.

SIDDIK E.

İzmir

Cihazdan memnun kalmamın yanı sıra firmanın yapmış olduğu kampanyaları da hoşuma gitti. Taksit ödemelerim devam ederken 3 kişiye referans olduğum için taksitlerimden her müşteri için 100 tl düşüm sağladılar. Cihazı 2017 yılından beri kullanıyorum. Taksit ödemelerim bittikten sonra da 2 kişiyi yönlendirdiğim için filtrelerimi ücretsiz olarak değiştirdiler. Referans olduğum dostlarım da bu saye de indirimli ürün almış oldular.

MEYLA O.

İzmir

Şehir dışında yaşıyorum. Pandemiden dolayı evimize sürekli farklı kişilerin damacana su getirmesinden dolayı tedirgindik. OSDS firması tarafından yeğenimin referansıyla beni arayarak cihaz hakkında bilgilendirdiler. Hem tanıdığım birisinin daha önce cihazı kullanıyor olmasından dolayı hem de sağlığımı düşündüğüm için kabul ettim. Şuan kullanıyorum çok memnun kaldım. Tanıdıklarıma ve dostlarıma da önereceğim.

TURKAN G.

Ankara

Cihaz satışını yapan satış personeline ulaşamadıktan sonra firmanın sabit numaralarından ulaşarak arıza kaydı oluşturdum. Filtre departmanından Reyhan Hanım ile görüştüm, üslubundan ve ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Bir kişiden dolayı yaşanan aksaklığı tüm firmaya mal edilmemesini anladım. Çözüm için teşekkürler.

TEVFIK K.

İzmir

Daha öncesinde farklı bir firmanın su arıtma cihazını kullanıyordum, sürekli servis ücreti talep etmelerinden ve filtre fiyatlarının pahalılığından dolayı memnuniyetsizliğim oluştu. Komşumun vesilesiyle OSDS firmasıyla tanıştık. Daha sonrasında müşteri temsilcim Arda Beyin nezaketi, üslubu, ve fiyatlarının bütçeme uygun olmasından dolayı yeni bir cihaz satın aldım. ARDA beyin güler yüzü ve çözüm odaklılığı için çok teşekkür ederim.

AYSE K.

İstanbul

OSDS firmasının en güzel yanlarından bir tanesi de firmaya sürekli ulaşabiliyor olmamdır. Cihazı aldıktan kısa bir zaman sonra ; firma tarafından gerekli teyit araması yapıldı ve cihazla alakalı gerekli tüm bilgiler verildi. Müşteri memnuniyeti için sık sık aranılıyorum. Cihazdan ve verilen hizmetten ailece son derece memnunuz.

TAYFUR S.

İstanbul

Cihazı ilk aldığımda tadından çok hoşnut kalmadım, firmayı aradığımda cihazımın yeni olduğunu ve bir alışma sürecinin olduğunu söylediler. Alışma sürecinden sonra bu durum düzeldi ve 1 yıldır da kullanıyorum. Arıtma suyumun haricinde su tüketemiyorum.