PERİHAN GÜNEY
Ev Hanımı

OSDS Su arıtma cihazını yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Cihazdan memnunum. 3 tane yakınımın almasına vesile oldum çevremdeki herkese Osds su arıtma cihazını tavsiye ediyorum. Ben gönül rahatlığıyla kullanıyorum sizlerde denemelisiniz mutlaka.

MİRZE MORKOÇ DEMİR
Demir Döküm Uzmanı

Fazla su tüketiminden dolayı arıtma cihazına ihtiyacımız vardı. Çağrı merkezi arama sonucunda bize 1ay ücretsiz deneme imkanı sunuldu zaten istiyoduk cihazı memnun kalıncada cihazı satın aldık. Teşekkürlerimi sunuyorum.

MEHMET UĞUR BUDAK
Makine Mühendisi

Cihazı eşimin isteğiyle aldık normalde arıtmaya karşı hep bi ön yargım vardı fakat kullanmaya başladıktan sonra ne kadar doğru olduğunu gördüm çayımızda çorbamızda kızımızın mamasında herşeyinde kullanıyoruz. Cihazdan memnunum gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

MEHMET AKIN
Mobilyacı

OSDs su arıtmayı 3 yıldır kullanıyorum. Sürekli damacana almaktansa kendi evime arıtma cihazı satın almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. İyiki almışım hem maddi açıdan hemde yer açısında kolaylık sağlıyor.

KENAN SÖYÜNCÜ
Müşteri temsilcisi

Eşim her işten dönüşte su almamı söylüyordu artık taşımaktan bıkmıştım açıkçası benim için çok iyi oldu. Keşke daha önce düşünüp satın alsaydım. Ailece arıtma cihazını gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.

HAMİYET ÇELİK
Ev Hanımı

Bi yakınım sayesinde cihazı satın aldım. Hiç pişman değilim aynı şekilde bende yakınlarımın cihazı almasına vesile oldum.

FEYYAZ YILMAZ
Kordinatör

Osds su arıtma cihazını  Aralık 2019 yılında komşumun tavsiyesi üzerine satın aldım. Bina basıncından dolayı teknik bi arıza oldu hemen gelip ilgilendiler. Cihazdan son derece memnunum yakınlarıma tavsiye ediyorum .

EYÜPHAN MORKOÇ
İnşaat Mühendisi

Kardeşim daha önce osds su arıtma firmasında çalışıyordu. Onun isteği üzerine aldık cihazı. Annem pek olumlu bakmıyordu arıtma cihazlarına karşı. 1 ay denedik daha sonra memnun kaldık. Annemin onayıyla cihazı satın aldık şuan bütün akrabalarımız referansımızla osds su arıtma cihazı kullanıyorlar. İlginiz ve alakanız içinde ayriyetten teşekkürlerimi iletiyorum.

PINAR DEMİRHAN
Ev Hanımı

Oğlum Erikli su dışında farklı bi su içmiyordu. Osds su arıtma cihazı aldık daha sonrasında arıtıcının suyuna alıştı artık dışarda su satın almıyoruz. Hem maddi açıdan hemde mutfağımda fazladan yer kaplayan damacanaya artık ihtiyacım yok.

ROJDA MUHSİNE VESKE
Avukat

Uzun zamandır arıtma cihazı düşünüyordum. Eşimin yakın arkadaşı osds su arıtma cihazı kullanıyor onun tavsiyesi üzerine aldık cihazı. Oldukça lezzetli bi su sadece içmek için değil yemeğimde çayımda herşeyde gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

TURGUT ASLAN
Plastik İmalat

Osds su arıtma cihazı kullanıyorum. Açıkçası ilk başta pek sağlıklı bulmuyordum arıtma cihazını kullandıkça ön yargılarımın gereksiz olduğunun farkına vardım. Filtre bakım zamanınıda firma takip ediyor cihazdan ve hizmetlerinden son derece memnunum.

BARIŞ MORKOÇ
Acil Tıp Teknisyeni

Osds pazarlama yetkililerinin evime gelip tanıtım yapmaları sonucu eşim cihazı satın almış. Öncelikle çok tedirgin oldum eşimle ufak tefek tartışmalar içerisine girdik. Fakat şuan gerçekten herkesin evinde bulunması gerekiyor hem sağlıklı su içme açısından hemde yer kaplamıyor. Osds ekibine çok teşekkür ederim

AVŞİN AKTÜRK
Hemşire

Hemşire bi arkadaşımın aracılığıyla uzak baktığım arıtma cihazına ne kadar ihtiyacım olduğunu fark ettim. Daha sonrasında firmayla iletişime geçtik ertesi gün gelip kurulumunu sağladılar. Gayet memnunum tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

ALİ RÜZGAR
Polis

Normalde Vanda oturuyorum görevimden dolayı İstanbul’a geldim 3 arkadaşımız birlikte kalıyoruz bazen su almaya yada söylemeye pek zamanımız olmuyordu. Mesai arkadaşlarımdan biri osds su arıtma cihazını önerdi hem hayatımızda kolaylık sağlıyor hemde susuz kalmıyoruz.

YASEMİN ÇELİK
Ev Hanımı

Cihazı 2018 yılından beri kullanıyorum.  Pazarlamacılara pek fazla güvenmiyordum açıkçası cihazı satın alırkende tereddütte kalmıştım. Kredi kartı olmadan senetle cihazı satın aldım. Her ay elden ödeme sağlandı her geldiklerindede cihazımın kontrolü saglandı. Cihazı yakınlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

BERNA MORKOÇ
Doktor

Daha önce farklı bi firmadan cihaz satın almıştım. Eczaneden tds (su ölçüm aleti) almıştım. Suyun sürekli ölçümünü sağlıyordum. Pek sağlıklı su arıtmıyordu. Daha sonra araştırmalarım sonucunda OSDS su arıtma cihazıyla karşılaştım. Çocuğumun sağlığı açısından bu konuda pek pimpirikliydim. İlk bir ay ücretsiz deneme imkanı sağladılar cihazdan memnun kaldım hala ölçümlerini sağlıyorum. Çocuğum açısındanda bizim açımızdanda oldukça sağlıklı bir ürün memnuniyetimi buraya bildirmek istedim.

Serhat Kavak
Esnaf

Geçen Yıl Şubat Ayında Osds Mühendislikten Almış Olduğum Ürün Sayesinde Damacanaya Verdiğim Para Artık Cebimde Kalıyor. Suyun Tadı Çok Lezzetli Ve Bir Okadar Da Yumuşak. Teşekkürler Osds Mühendislik.

Çetin Yılmaz
Esnaf

İçtiğim Çeşitli Damacana Sularının Memnuniyetsizliğinden Sonra Osds Mühendislik İle Tanıştım. Allah Razı Olsun Kendilerinden Onlar Sayesinde Hayatımda İçtiğim En Tatlı En Yumuşak Suyu İçiyorum. Osds Mühendislik Sayesinde Damak Tadımı Tatmin Eden Bir Su Bulabilidim.

Reyhan Yalçın
Ev Hanımı

Komşumun Vesilesiyle Tanıştığım Osds Mühendislik Ekibinden 3 Yıldır Hizmet Alıyorum. Kendilerine Minnettarım Ki Torunum Suyu Çok Seviyor. Ürünleri Gerçekten Çok Kaliteli Ve Yumuşak Bir Su Üretiyor. Teşekkürler Osds.

Buket Karabulut
İş Kadını

6 Aydır Osds Mühendislikten Aldığım Arıtma Makinesini Kullanıyorum. Eczaneden Almış Olduğum Suyun Ph Değerini Ölçen Cihaz İle Suyumu Sürekli Ölçüyor Ve Dikkat Ediyorum. Osds Sayesinde 8,5 Ph Değerinde Yumuşak Bir Su İçiyorum. Teşekkürler.

× WhatsApp Destek Hattı