Su Arıtma | Önce Tadın, Sonra Alın‎

OSDS SU ARITMA

30 Ücretsiz deneme için bizi arayın. Herhangi bir imza atmadan 1 Ay Ücretsiz deneyin ve memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız iade edin.

0212 436 3677

Neden Su Arıtma Cihazı?

Suyun İçerisindeki Faydali Mineralleri Yok Etmez

Çok Satılan Su Arıtma Cihazlarımız

Su Arıtma Cihazını Seç

Su Arıtma Sistemleri

Kanalizasyon Suyunun İlk Temasa Geçtiği Sediment, Block Carbon Ve Gac Carbon Su İçerisindeki Kaba Tortu, Arsenik Ve Kireç Gibi Kalın Mikropların Geçmesine İzin Vermez. Sonrasında Membrandan Geçen Su, Ters Ozmoz Teknolojisine Mahrus Kalarak İçerisindeki İyi Ve Kötü Bütün Mineralleri Yok Olur. Depoya Biriken Saf Su, Hizmete Sunulmadan Önce Post Carbon Filtresinden Geçerek Vücuda Faydalı Olan Bütün Mineralleri Geri Kazanmaktadır.

  • Ücretsiz Kurulum – 30 Gün Dene Öyle Al Yada Kirala
  • Haftanın 7 Günü Her konuda destek sunuyoruz.
  • 8:00 – 22:00 Saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?
1 Plastik şişenin üretilebilmesi için şişenin 4'te 1'i kadar petrol kullanılıyor. Yalnızca plastik su şişesi üretmek için yılda 2.7 milyon ton plastik kullanılıyor. Plastikler doğada çözünemez; parçalara ayırılıp doğaya karışması 450 seneyi buluyor, bu esnada da toprağı ve suyu kirletiyor.
Full Controll
Healthy Composition
6 Filtration Stages
Quality certificates
OSDS MİNİ SU FABRİKASI ARITMA TEKNOLOJİSİ

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN!

Osds Mini Su Fabrikası olarak Arıtma Cihazlarımızın suyu nasıl arıttığı hakkında kısa videomuzu izlemenizi istiyoruz. Su arıtma Cihazları hakkında fikriniz değişecek. 30 GÜN ÜCRETSİZ DENE!

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz ne diyor?

PERİHAN GÜNEY
Ev Hanımı

OSDS Su arıtma cihazını yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Cihazdan memnunum. 3 tane yakınımın almasına vesile oldum çevremdeki herkese Osds su arıtma cihazını tavsiye ediyorum. Ben gönül rahatlığıyla kullanıyorum sizlerde denemelisiniz mutlaka.

MİRZE MORKOÇ DEMİR
Demir Döküm Uzmanı

Fazla su tüketiminden dolayı arıtma cihazına ihtiyacımız vardı. Çağrı merkezi arama sonucunda bize 1ay ücretsiz deneme imkanı sunuldu zaten istiyoduk cihazı memnun kalıncada cihazı satın aldık. Teşekkürlerimi sunuyorum.

MEHMET UĞUR BUDAK
Makine Mühendisi

Cihazı eşimin isteğiyle aldık normalde arıtmaya karşı hep bi ön yargım vardı fakat kullanmaya başladıktan sonra ne kadar doğru olduğunu gördüm çayımızda çorbamızda kızımızın mamasında herşeyinde kullanıyoruz. Cihazdan memnunum gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

MEHMET AKIN
Mobilyacı

OSDs su arıtmayı 3 yıldır kullanıyorum. Sürekli damacana almaktansa kendi evime arıtma cihazı satın almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. İyiki almışım hem maddi açıdan hemde yer açısında kolaylık sağlıyor.

KENAN SÖYÜNCÜ
Müşteri temsilcisi

Eşim her işten dönüşte su almamı söylüyordu artık taşımaktan bıkmıştım açıkçası benim için çok iyi oldu. Keşke daha önce düşünüp satın alsaydım. Ailece arıtma cihazını gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.

Blogumuz

Su Arıtma Cihazları Hakkında Güncel Yazılarımız

× WhatsApp Destek Hattı