Su Arıtma | Önce Tadın, Sonra Alın‎

OSDS SU ARITMA

Türkiye’de ilk defa Aylık Abonelik Sistemi ile .Su Arıtma Alın Deneyin, Memnun Kalmazsanız Zaman Sınırlaması Olmadan İstediğiniz Zaman İade Edin !!!!

Neden Su Arıtma Cihazı?

Suyun İçerisindeki Faydali Mineralleri Yok Etmez

Çok Satılan Su Arıtma Cihazlarımız

Su Arıtma Cihazını Seç

Su Arıtma Sistemleri

Kanalizasyon Suyunun İlk Temasa Geçtiği Sediment, Block Carbon Ve Gac Carbon Su İçerisindeki Kaba Tortu, Arsenik Ve Kireç Gibi Kalın Mikropların Geçmesine İzin Vermez. Sonrasında Membrandan Geçen Su, Ters Ozmoz Teknolojisine Mahrus Kalarak İçerisindeki İyi Ve Kötü Bütün Mineralleri Yok Olur. Depoya Biriken Saf Su, Hizmete Sunulmadan Önce Post Carbon Filtresinden Geçerek Vücuda Faydalı Olan Bütün Mineralleri Geri Kazanmaktadır.

  • Ücretsiz Kurulum – 15 Gün Dene Öyle Al Yada Kirala
  • Haftanın 7 Günü Her konuda destek sunuyoruz.
  • 8:00 – 22:00 Saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?
1 Plastik şişenin üretilebilmesi için şişenin 4'te 1'i kadar petrol kullanılıyor. Yalnızca plastik su şişesi üretmek için yılda 2.7 milyon ton plastik kullanılıyor. Plastikler doğada çözünemez; parçalara ayırılıp doğaya karışması 450 seneyi buluyor, bu esnada da toprağı ve suyu kirletiyor.
Full Controll
Healthy Composition
6 Filtration Stages
Quality certificates
OSDS MİNİ SU FABRİKASI ARITMA TEKNOLOJİSİ

Suyu nasıl arıtırız?

Osds Mini Su Fabrikası olarak Arıtma Cihazlarımızın suyu nasıl arıttığı hakkında kısa videomuzu izlemenizi istiyoruz. Su arıtma Cihazları hakkında fikriniz değişecek. 15 GÜN ÜCRETSİZ DENE!

Müşteri Görüşleri

Müşterilerimiz ne diyor?

Serhat Kavak
Esnaf

Geçen Yıl Şubat Ayında Osds Mühendislikten Almış Olduğum Ürün Sayesinde Damacanaya Verdiğim Para Artık Cebimde Kalıyor. Suyun Tadı Çok Lezzetli Ve Bir Okadar Da Yumuşak. Teşekkürler Osds Mühendislik.

Çetin Yılmaz
Esnaf

İçtiğim Çeşitli Damacana Sularının Memnuniyetsizliğinden Sonra Osds Mühendislik İle Tanıştım. Allah Razı Olsun Kendilerinden Onlar Sayesinde Hayatımda İçtiğim En Tatlı En Yumuşak Suyu İçiyorum. Osds Mühendislik Sayesinde Damak Tadımı Tatmin Eden Bir Su Bulabilidim.

Reyhan Yalçın
Ev Hanımı

Komşumun Vesilesiyle Tanıştığım Osds Mühendislik Ekibinden 3 Yıldır Hizmet Alıyorum. Kendilerine Minnettarım Ki Torunum Suyu Çok Seviyor. Ürünleri Gerçekten Çok Kaliteli Ve Yumuşak Bir Su Üretiyor. Teşekkürler Osds.

Buket Karabulut
İş Kadını

6 Aydır Osds Mühendislikten Aldığım Arıtma Makinesini Kullanıyorum. Eczaneden Almış Olduğum Suyun Ph Değerini Ölçen Cihaz İle Suyumu Sürekli Ölçüyor Ve Dikkat Ediyorum. Osds Sayesinde 8,5 Ph Değerinde Yumuşak Bir Su İçiyorum. Teşekkürler.

Blogumuz

Su Arıtma Cihazları Hakkında Güncel Yazılarımız