OSDS Arıtma Sistemleri

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 09:00 - 19:00

Sertifikalı Ürünler

Arıtma Sistemleri

7/24 Telefon Hattı

(0212) 436 36 77

Referanslarımız

Referanslarımız

Demet AKALIN

Sürekli damacana su alışverişi yapmak çok zor olmuştu şuan evimde sürekli olarak temiz, sağlıklı damak tadına hükmeden bir su içebiliyorum. Gayet memnunum çok teşekkürler.

Coşkun SABAH

Arıtma cihazının rahatlığı ve tadıyla tanıştım şuan kullanıyorum çok memnunum öyleki bir ev ziyaretine yada iş yerine gittiğimde mümkün mertebe başka su tüketmek istemiyorum.Çünkü damağımda ağır bir su hissiyatı bırakıyor ve tadı da ağır geliyor. Umarım sizlerde benim gibi doğru tercihi verip rahatınıza kavuşursunuz

Hüsnü ŞENLENDİRİCİ

Su arıtma cihazıyla tanışırken zorluk çekmedim bir çok arkadaşımın ve aile çevreminde kullanmış olduğunu görüp zaafiyetimi minimuma indirdim kullanmış olduğum cihazda suyun farkını gördüm kullanmanızı tavsiye ederim.

Ankaralı Turgut

Değerli dostlarım daha önceden su arıtıcısı kullanmayıp büyük bir eksiklik içinde yaşadığımı söyleyebilirim her türlü ihtiyacımda kullanabiliyorum suyun yumuşak bir şekilde olması ve damacanadan olan damak tadı farkı ile ailecek bu ürünü kullanmanızı öneriyorum.

Ahmet SELÇUK

Kullanmış olduğum su arıtıcısından bir hayli memnunum suyun yumuşaklığı,tadı, hızlı üretimi, montajına kadar kusursuz sizlerinde kullanıp damak tadınızı değiştirmenizi isterim.

Safiye&Faik

Evimizde resmen bir mucize yaşandı temiz,saf,tat farklı ile kaliteli bir su içmeye başladık.Ekonomik ve Şık tasarımı ile tezgah altı bu ürün ailelere çocuklara büyük bir öncelik bizce her evde bulunmasını tavsiye ederiz.

Referans Markalar

Fiko Ocakbaşı

Emniyet Genel Müdürlüğü

Shell Petrol

Yeşilçam Kahve Evi

Turkuvaz Medya

Doğuş Yayın

Develi Restaurant 

Sanayi Bakanlığı

Osmanlı Kahvecisi

İş Bankası

Mng Kargo

Mc Donalds

Bosch Service

İB Belediyesi

Dominos

Metro Turizm

Sütiş

Türk Telekom

Ulusoy Turizm

Zabıta Amirliği

Adidas

Big Mamma’s

Beşiktaş JK

Aras Kargo

Tatlıses Çiğköfte

Dilek Pastanesi