OSDS Arıtma Sistemleri

Çalışma Saatleri

Pzt-Pzr: 09:00 - 19:00

Sertifikalı Ürünler

Arıtma Sistemleri

7/24 Telefon Hattı

(0212) 436 36 77

Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Servisi

Su doğada saf haliyle bulunduğu dönemler vardı. Fakat nüfusun artması, suyun sadece içme ve yıkanma dışında başka işlerde de kullanılmaya başlaması ve bilinçsiz tüketim yüzünden su kaynaklarının tükenmesine şahitlik ediyoruz. Öte yandan doğada saf halde bulunan suyun kirlenmesi doğada ki saf suyun direkt olarak kullanmamızı engelliyor. Bu yüzden içme suyumuzu arıtmamız yani temizlememiz gerekmektedir. Bu konuda su arıtma servisi aranarak uygun bir cihaz temin edilerek sağlıklı su tüketilmesi sağlanabilmektedir.

Su Arıtması Servisleri Hizmetleri

Su arıtma işlemini yapmak için uygun cihazın satışını ve bakımını su arıtma servisi yapmaktadır. Su arıtma servisleri ülkemizin neredeyse tüm illerinde mevcuttur. Su arıtma işleminde pislenen suda ki yabancı maddeleri ve kirleri belirli yöntemlerle sudan ayrışmasını sağlamaktır. Bu yöntemler hem fiziksel yöntemler olabildiği gibi biyolojik yöntemlerde olabilir. Kimyasal yöntemlerde suyun temizlenmesinde kullanılmaktadır. Fiziksel yöntemlerden bazıları şunlardır; dengeleme havuzu, kum tutucu, ızgara, elek ve çökertme havuzu vasıtası ile yapılan işlemler. Suyun arıtılmasında kullanılan biyolojik yöntemde ise suyun içerisindeki kimi organik maddelerin bakteri biliminden yararlanarak ayrıştırılması ve temizlenmesi sağlanır. Biyolojik arıtma yöntemlerinde suyun içerisindeki toksik madde miktarı, sıcaklık, çözünmüş oksijen ve PH gibi maddelerin dengede kalabilmesi amaçlanır.

Suyu Arıtmanın Faydaları Nelerdir

Su arıtma işlemini yapmak için kullanılacak cihazların bakımını yapmak üzere su arıtma servisi hizmet vermektedir. Sağlıklı bir su tüketimi yapmak istiyorsanız su arıtma servisleri iletişime geçmelisiniz. Daha sağlıklı bir su tüketimi gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka suyunuzu arıtın. Su arıtma cihazlarının kullanımındaki faydalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Tadı yumuşak olur ve kaynak suyunun tadına benzer
  • Nasıl elde edildiğini bilmediğimiz damacanada ve pet şişede depolanan suların tüketiminden bizleri kurtarır.
  • Sağlıklı su içme fırsatı yaratır.
  • Kahvenin ve çayın kendi kokusunu alma imkânı sunar.
  • Böbreklerimizi yormaz çünkü hızlı bir şekilde emilir
  • En leziz sudur.
  • Yüksek tansiyon rahatsızlığı olan kişilere iyi gelir, çünkü potasyum ve sodyum oranı çok düşüktür.

Su arıtma servisi su arıtma cihazını taktıktan sonra eve sağlıksız ve güvenilir olmayan damacana ve plastik şişe suyuna ihtiyacınız kalmaz. Su arıtma cihazlarının ömrü bir yıl olup, dikkatli ve temiz bir şekilde kullanıldığında daha da uzun olabilir.

Suyu Arıtmak Çok Kolay

Sağlıklı, güvenilir ve kaynağını bildiğiniz su tüketimi yapmak için su arıtma servisleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ülkemizin dört bir yanında hizmet vermekte olan su arıtma servisi sizlere yardımcı olacaktır. İnternet üzerinden ya da telefon ederek bu hizmeti veren su arıtma servislerine ulaşabilirsiniz. Bir kere yapılacak olan bu işlemle sizde sağlıklı bir su kaynağına sahip olacaksınız. İçtiğiniz çayın, kahvenin, ıhlamurun tadını ve kokusunu net bir şekilde alacaksınız. Yemekleriniz artık daha lezzetli olacak. Kaynağını bilmediğiniz sağlıksız şişelere konmuş sulardan kurtulup sağlıklı ve lezzetli su tüketimine kavuşacaksınız. Plastik şişelere tıkıştırılmış sular sağlığımızı tehdit ediyor. Sağlıklı bir gelecek için su arıtma servisleri size bir telefon kadar yakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You must be logged in Log in »