Hakkımızda

OSDS Kimdir?

2007 yılında kurulan OSDS Su Arıtma Sistemleri, müşterilerine hizmet verdiği ilk günden bu yana profesyonel ekibiyle birlikte, en kaliteli hizmeti sunmayı prensibi haline getirmiştir.

OSDS Su Arıtma Sistemleri, güncel olarak Türkiye’nin 81 ilinde bayilikleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. 

Sektöründe en üstün kaliteyi, en yüksek seviyede teknik destek ile bir arada sunmaktadır. Uzman teknik ekip sürekli olarak yeni gelişmeleri takip ederek, araştırmalar yaparak; üretim kalitesinin ve kapasitesinin devamlı arttırılmasına olanak sağlamaktadır. 

OSDS Su Arıtma Sistemleri, inovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri, kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları; gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı, çevre dostu ürünleri, koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca OSDS Su Arıtma Sistemleri, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair duyarlılık oluşturmak ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymak konusunda da adından söz ettirmektedir.

10 yılı aşkın tecrübesiyle, su arıtma denilince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası OSDS Su Arıtma Sistemleri; dünyanın sayılı şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz Membran Teknolojimiz, fonksiyonel ve zengin seçenekli su arıtma cihazlarımızı en kaliteli ve ekonomik haliyle müşterilerimize sunmaktır. Kendi markalarımız ve ithal ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazemizle en üstün düzey kaliteyi sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz su arıtma sektöründe ülkemizde sağladığımız güvenilir, yenilikçi, başarılı kimliğimizin tüm dünya ülkelerinde devamlılığını sağlayan bir firma olmaktır.