Hakkımızda

Osds Mini Su Fabrikası

Hemen Arayın Adresinize Gelip Ücretsiz Ölçümlerinizi Yapalım Ve Ücretsiz Sunumuzu Gerçekleştirip 30 Gün Ücretsiz Deneme Sürecinizi Başlatalım.

OSDS Mühendislik, 11 Kasım 2010 yılında Tekirdağ Kapaklı’da kuruluşu yapılan, 2013 yılında İstanbul Bağcılar’a merkez şubenin açılışıyla bugünlere sektörel anlamda kaliteli ve prestijli personel ekibiyle gelmiştir. Günümüzde güncel olarak 4 şube ve 1 merkez ana şube olarak hizmet vermektedir. Önceliğimiz müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vermek ve onları memnun kılmaktır. Bunun için özenle seçtiğimiz ve kaliteli eğitimlerden geçirdiğimiz personellerle çalışmaktayız.

Ticari ve ev tipi arıtmalarda 50′yi aşkın çeşidi ve günlük min 120+ litre üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

  • İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
  • Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri,
  • Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,
  • Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
  • Çevre dostu ürünleri,
  • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca OSDS Mühendislik, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmak ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymak konusunda da adından söz ettirmektedir.

8 yılı aşkın tecrübesiyle, su arıtma denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası OSDS Mühendislik; dünyanın sayılı şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Osds Mühendislik Tanıtım Videosu

Osds Mini Su Fabrikası Hakkında

İstanbul’da Damacanadan Kurtulmak İsteyene Daha Tasarruflu & Sağlıklı İçme Suyu! Osds Teknoloji Farkını Yaşayın! Su Arıtma Cihazlarımızı İster Satın Alın İster Kiralayın.

× WhatsApp Destek Hattı